KONTAKT

EKRANY

DOTYKOWE

infokioski

INFOKIOSK (Infobox, interaktywny punkt informacyjny) to odpowiedź na ciągle rosnące zapotrzebowanie na nowe technologie przekazu informacji w miejscach publicznych.
Nigdy dotąd forma, szybkość i dostępność przekazu nie były tak ważne.
Multimedialny komputer, w specjalnie zapro- jektowanej, odpornej na czynniki zewnętrzne obudowie, to połączenie nośnika reklamowego z interaktywnym źródłem danych.
Samoobsługowy charakter infokiosku pozwala użytkownikom aktywnie modelować udostę-pniane treści, co wzmacnia skuteczność przekazu i to przez 24h na dobę!
Z drugiej strony, łatwość zarządzania pojedyn- czym infokioskiem lub administrowania ich siecią, wprowadzają nowy standard obsługi klienta. Infokioski w szybkim tempie wpisały się w otaczającą nas rzeczywistość, w miejscach takich jak: urzędy, szpitale, dworce, lotniska, centra handlowe, wszędzie tam, gdzie ważna jest kompletna i rzetelna informacja.
INFOKIOSK zawiera w sobie komputer z oprogramowaniem dedykowanym do wyko- nywania określonych czynności takich jak:
Podstawowy model infokiosku, to jedynie komputer ze zintegrowanym ekranem do- tykowym. Urządzenie można jednak łatwo rozbudowywać, dodając różnorodne narzędzia, takie jak: klawiatura, mysz, kamera, mikrofon, głośniki, drukarka, skaner, bluetooth, w zależności od przeznaczenia.
Oferowane infokioski konfigurujemy tak, by ich użytkownicy korzystali w pełni z nowoczesnej technologii oraz indywidualnego wzornictwa.

Oferujemy urządzenia w wersji wewnętrznej i zewnętrznej oraz do zastosowań specjalnych, np. w górnictwie - do pracy pod ziemią (oferujemy jedyny, zaakceptowany przez Instytut Górnictwa komputer dołowy).

Mając na uwadze różne wymagania naszych klientów proponujemy, oprócz standardowych rozwiązań, indywidualny design, podkreślający charakter i specyfikę prowadzonej działalności


ul. Terenowa 40
52-231 Wrocław
tel./fax 71 346 98 00
info@orangehouse.pl

Systemy Wystawiennicze

Infokioski
images/min/orange_house_realizacje_001.jpg
  1. Infokiosk zewnętrzny IP65

    Projekt pilotażowy KGHM

druk na materiałach
płaskich
druk na szkle
druk na tworzywach
druk na metalu
druk na drewnie
druk na dibondzie
druk solventowy
druk lateksowy
druk na folii
siatka mesh
canvas
fototapety
backlight
bannery
flagi
naklejki
reklama zewnętrzna
kasetony z dibondu
kasetony z plexi
elastyczne lico
litery przestrzenne
litery 3D
oznakowanie obiektów
kasetony z aluminium
identyfikacja wizualna
pylony, tablice
ligthtboxy
oklejanie aut
reklama na pojazdach
potykacze
stoiska, ekspozycje, zabudowy
systemy ekspozycyjne
ścianki modułowe
gabloty, stojaki
oecianki POP UP, ambony
rollupy, ramy OWZ
muzea, wystawy